Niedziela, 24 marzec 2019liniarozmiar czcionki AAA
następny poprzedni
KOLONIE W MURZASICHLE
 
W dniach od 1 do 9 lipca 2018 roku czterdziestoro dzieci z terenu gminy Koło spędziło kolonie w Murzasichle koło Zakopanego. Podczas 9 – dniowego pobytu uczestnicy zwiedzili Zakopane, spacerowali Krupówkami, obejrzeli wystawę figur woskowych. Wyjazd obfitował w piesze wycieczki, podczas których dzieci i młodzież pod okiem doświadczonej kadry i przewodnika mogli podziwiać piękną panoramę Tatr. Mieszkańcy gminy Koło wędrowali Doliną Kościeliską, Drogą Pod Reglami, wchodzili na Gubałówkę oraz na Morskie Oko. Swoją wiedzę na temat otaczającej ich przyrody wzbogacili zwiedzając Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego i spacerując ścieżką edukacyjną. Sprawdzili swoje siły w parku linowym. Odbyli wycieczkę do zamku w Niedzicy, gdzie zapoznali się z historią zamieszkującej go księżniczki Brunhildy. Wieczory spędzali przy ognisku oraz biorąc udział w zabawach zorganizowanych dla nich przez wychowawców np. wieczorze gier planszowych, turnieju sportowym. Wyjazd był doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości oraz sprawdzenia się w nowych sytuacjach. Ostatniego dnia podsumowano pobyt oraz złożono sobie życzenia, by wszyscy mieli jeszcze nie jedną okazję spotkania się na górskim szlaku.

NEWSLETTER

zapisz się
Urząd Gminy w Kole, ul Sienkiewicza 23, 62-600 Koło
tel/fax: 63 272 03 65, 63 272 01 66,
e-mail: sekretariat@gminakolo.lh.pl , www.gminakolo.pl
wykonanie: Megato