Sobota, 15 grudzień 2018liniarozmiar czcionki AAA
następny poprzedni
W dniu 11 grudnia 2017 roku w sali Urzędu Gminy w Kole ul. Toruńska 83 odbyły sie ostatnie warsztaty programowania i jednocześnie podsumowanie projektu dofinansowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej i programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich "Świetlicowe ATR-akcje" organizowanego przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Sołtysów. Uczestnikami projektu było 18 osób z dwóch sołectw: Dąbrowa i Ochle. Gościliśmy w tym dniu Prezesa Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów Ireneusza Niewiarowskiego oraz kierownika projektu Grażynę Sędziak i Marię Nowak prowadzącą warsztaty.55 godzin warsztatów kompetencyjnych, strategicznych, programowania oraz debat zaowocowało zorganizowaniem spotkania integracyjnego przy ognisku w Dąbrowie oraz Święta Ziemniaka w Ochlach. Uczestnicy projektu przekonali się, że wdrożenie tych pomysłów nie wymagało dużych środków finansowych, ale dużego zaangażowania związanego z organizacją tych przedsięwzięć na terenie swoich świetlic.Celem projektu jest to żeby istniejąca infrastruktura żyła i ożywiała aktywność społeczności wiejskiej dla wspólnego dobra.Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali upominki oraz certyfikaty potwierdzające ich kilkumiesięczne zaangażowanie.
<
>

NEWSLETTER

zapisz się
Urząd Gminy w Kole, ul Sienkiewicza 23, 62-600 Koło
tel/fax: 63 272 03 65, 63 272 01 66,
e-mail: sekretariat@gminakolo.lh.pl , www.gminakolo.pl
wykonanie: Megato