Poniedziałek, 16 lipiec 2018liniarozmiar czcionki AAA
następny poprzedni

Awarie masowe na obszarze ENERGA–OPERATOR SA: Oddział w Kaliszu

Informujemy, iż w związku z wyjątkowo niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi występują przerwy w dostawie energii elektrycznej. Nasze służby nie ustają w wysiłkach, by zasilanie powróciło do Państwa domów jak najszybciej.

Dane dotyczące przerw w dostawie energii elektrycznej można znaleźć na aktualizowanej na bieżąco stronie http://www.energa-operator.pl/wylaczenia/wylaczenia_biezace.xml (należy kliknąć w odpowiedni obszar na mapie). Mapa wskazuje obszary, do których nie dociera energia elektryczna w wyniku wyłączeń linii średniego napięcia zasilających stacje transformatorowe.

W związku z dużą liczbą połączeń, czas oczekiwania na przyjęcie zgłoszenia może ulec znaczącemu wydłużeniu. Prosimy skorzystać z formularza zgłoszeniowego lub wysłać sms o treści AWARIA na numer 3991 lub zadzwonić pod numer 991 wówczas, gdy obszar, na którym nie ma zasilania, nie występuje w wykazie pod mapą. Jednocześnie przypominamy, że korzystanie z funkcjonalności systemu do obsługi zgłoszeń dotyczących zagrożenia życia należy wykorzystywać w sytuacjach uzasadnionych

NEWSLETTER

zapisz się
Urząd Gminy w Kole, ul Sienkiewicza 23, 62-600 Koło
tel/fax: 63 272 03 65, 63 272 01 66,
e-mail: sekretariat@gminakolo.lh.pl , www.gminakolo.pl
wykonanie: Megato